De derde reeks van Tournée Générale lijkt alle records van kijkcijfers te gaan kloppen : bier is hot ! Leuk is dat Jean en Ray in deze reeks naast een aantal kleine brouwerijtjes ook weer een paar Trappistbrouwerijen bezoeken.
Vanaf nu is ook het bijhorende boek verkrijgbaar in de betere boekhandel. Biermadam Sofie Vanrafelghem heeft er een mooi lees – en kijkboek van gemaakt, zo ééntje dat je als bierliefhebber in één ruk uitleest. Gestoffeerd met prachtige foto’s en onderverdeeld volgens de 10 afleveringen die we te zien gaan krijgen op televisie is dit een verplicht item op de boekenrek van elke liefhebber van het gerstenat.
En natuurlijk zijn er de hoofdstukken over de TrappistBieren, La Trappe, Achel en Rochefort komen uitgebreid aan bod met leuke weetjes, anekdotes en foto’s.
Het ultieme Valentijnsgeschenk voor uw geliefde ?
“Tournée Générale 3” Trends & Tradities
Auteur : Sofie Vanrafelghem
Uitgeverij Van Halewyck
232 pagina’s
prijs 19,95 euro
ISBN 9789461311641
©2013 TrappistBier Beleven
Zal ik eens gaan bekijken
Mijn volgende aankoop. Goe bezeig Jean en Ray!!!