Op zaterdag 31 mei en zaterdag 27 september kan u allerlei Trappist produkten gaan degusteren rond de abdij van Westmalle.
Er wordt met een kar vol lekkere authentieke trappistproducten een wandeling gemaakt in de omgeving van de abdij. Onderweg wordt er op verrassende plekken bij passende verhalen van de authentieke trappistproducten geproefd. Allemaal producten van een trappistenabdij ergens in Europa.
Kostprijs van dit evenement bedraagt in 2014 27.00 euro p.p.
In de kostprijs is alles begrepen: ontvangst in café trappisten, wandeling in omgeving abdij met proeven trappistproducten, afsluiting met nog wat lekkers van de trappisten in Café Trappisten, begeleiding door een gids. Duurtijd is ongeveer 3.5 à 4 uur. Vertrek en aankomstplaats: Café Trappisten Antwerpsesteenweg 487 Westmalle 14.00h.
Meer info : Café Trappisten
Vooraf reserveren via trappist.evenement@skynet.be is noodzakelijk. De plaatsen zijn beperkt !
©2014 TrappistBier Beleven